www.codamusic.ua
+38 (044) 2288805
Sign in to use full site functionality.
Sign In
Order
Saxophones
Catalogue
Manuel Contreras flamenco and classical guitars
Discounted items
Special offers
Most popular
Guitars
Forum
Российских покупателей просим...
Российских покупателей просим...
Информация: А тут стоимость...
Информация: А тут стоимость горазд...
Продам микрофон: Продаю свой...
Events
New models
Information
Большая картинка Stomvi Titan.TP5122
Большая картинка Stomvi Titan.TP5010
Большая картинка Stomvi Titan.5895
Большая картинка Ramirez Sencillo-A
Большая картинка PearlDrums MJ-306T
Большая картинка Yamaha ZS78310
Большая картинка Yamaha ZS78290Message to admin

Submit     Cancel


If you have found a text mistake, select it and press Ctrl+Enter

News and Articlessort filter
Компанія Buffet Group купує Rigoutat
1/29/2019 Rigoutat

Forum/rigoutat.jpg Группа Buffet оголосила про придбання французького виробника гобоїв і англійських рожків Rigoutat.
"Це захоплююче мати можливість розробляти обидві бренди, кожна зі своєю особистістю і акустичною територією, у той час поєднуючи свої сильні сторони і знания, щоб забезпечити музикантів рішеннями, побудованими на більшій і сильнішій основі",- говорить Жером Перрод, генеральний директор групи Buffet Crampon.   
Філіп Ріготат, генеральний директор і власник Rigoutat Paris,«радий знайти в Buffet Crampon ідеального партнера, який буде продовжувати історію Rigoutat, забезпечуючи його майбутнє».  
Він буде безпосередньо  керувати новим відділенням Buffet Group - Rigoutat Paris Oboe Department. Особливо він буде відповідати за дослідження і розробки, якість, а також важливі відносини з музикантами.
Це придбання підтверджує бажання Buffet Crampon збільшити свою присутність у сегменті гобоїв і англійських рожків та отримати більше визнання на міжнародному ринку.


Графік роботи у святкові дні
12/30/2018
Forum/2019-1.jpg Вітаємо Вас із наступними святами та звертаємо увагу на графік роботи офісу у святкові дні:
30-31 грудня 2018 року та 1-2 січня 2019 року - вихідні дні
3-4 січня 2019 року офіс буде працювати у звичному режимі, з 9:00 до 18:00
5-7 січня 2019 року - вихідні дні.


Ідеї корисних новорічних подарунків
12/16/2018
Ви шукаєте недорогі і класні подарунки до Нового року та Різдва? Бінго, ви на місці. Вони у нас є!

Купівля струн та інших аксесуарів буде корисним подарунком для будь-якого музиканта, аматора або професіонала.

Наш магазин пропонує все для того, щоб ви могли насолоджуватися музикою і в якості творця, і в якості слухача. У нас ви можете знайти майже будь-які музичні інструменти. З ними ви можете створити домашній ансамбль, рок-групу або симфонічний оркестр. У нашому асортименті є безліч приємних і корисних дрібниць, які стануть відмінним подарунком для музиканта. 
Найменшим дітям ми пропонуємо блокфлейти японського виробництва Aulos, які можуть стати недорогим подарунком і пробудити інтерес до музики. Заняття музикою дуже корисні для дітей, вони розвивають математичні здібності, дрібну моторику і виховують почуття прекрасного. Розучіть з дитиною різдвяну пісеньку, і ви побачите, наскільки важливим є для дитини перший публічний успіх. 

Для музичної освіти школярів ми пропонуємо обирати інструменти, що застосовуються в ансамблях та оркестрах - скрипки і віолончелі, флейти, кларнети і труби. Освоївши перший інструмент, дитина може при наявності інтересу вивчати подібні по техніки гри - гітару і саксофон. Гра в оркестрі і ансамблі з дітьми більш старшого віку і дорослими допомагає комунікації і розвитку дитини. 

Якісний інструмент є важливою передумовою творчого успіху - він легкий у грі і має тонку нюансировку та широку динаміку. Ми пропонуємо інструменти провідних світових виробників в різних цінових категоріях. 
Перемагайте в шкільних музичних конкурсах і рок-битвах з гітарами Tokai! Репліки les paul, stratokaster і telecaster від славнозвісної японської компанії поєднують класичний дизайн і чудову музикальність, якість виготовлення та розумність ціни. 
В цьому році ми додали в свою лінійку культові тінвістли Clarke, без яких неможливо уявити народну англійську і кельтську музику. Це прекрасний подарунок для підлітків, які захоплюються фентезі Толкієна.

Якщо ж ви або адресат подарунка не музикант, а слухач, погляньте на навушники JVC. На ексклюзивній основі ми пропонуємо широкий вибір від недорогих вкладишів до висококласних навушників Hi-Res серій WOOD і Solidege. На покупку других і кожних наступних навушників ми даємо знижку 20%.


Система обозначений мундштуков Schilke
12/16/2018 Schilke

Forum/Mouthpiece-Labeling-System.jpg Если мундштук Schilke имеет стандартный ствол, форму полей и чашку, компания указывает только первый номер, обозначающий диаметр чашки. Например, в случае трубного мундштука #14   требуется указать только первую цифру, поскольку этот мундштук имеет стандартную чашку "C", стандартную форму полей "3" и стандартную расточку ствола "с". Его можно было бы обозначить 14C3c, но стандартное обозначение опускается. Модель 14A4a имеет мелкую чашку "A", более плоские поля "4" и зауженный ствол "a" в сравнении со стандартной моделью. 
Разберем обозначение мундштука на примере модели 14A4a: 

14 обозначает диаметр чашки. Чем больше номер - тем больше внутренний диаметр мундштука. Большинство трубных и корнетовых мундштуков имеют размер чашки в диапазоне .600' и .725' (15.24-18.415 мм). Номера от 5 до 24 системы Schilke представляют сечения с интервалом .005' (.127 мм) этого диапазона. Размер чашки является основным критерием сравнения мундштуков. Индивидуальный выбор определяется амбушюром музыканта, опытом, инструментом и стилем игры. В целом меньший диаметр улучшает верхний регистр и облегчает нагрузку, при этом ухудшая резонанс, фокус и громкость. Больший диаметр позволяет вибрировать большей поверхности губ внутри чашки, создавая большую громкость и глубину звука, при этом увеличивается нагрузка на музыканта. 

A обозначает объем чашки: A мелкая, B средне-мелкая, C стандартная средняя, D средне-глубокая, E - большая. Глубокие чашки дают более темный тембр и облегчают игру в нижнем регистре, мелкие чашки добавляют яркости, верхних обертонов и упрощают игру верхних нот. 

4 обозначает контур полей: 1 самые круглые, 2 полукруглые, 3 стандартные, 4 полуплоские, 5 самые плоские. Прикус полей сильно влияет на отклик и четкость артикуляции. Более круглые поля дают больше гибкости, но ведут к ускоренной усталости музыканта. 

a обозначает расточку ствола: a узкий ствол, b прямой и чуть более открытый, c стандартный, d средне большой и слегка расточенный, e большой, x ствол пикколо. Зауженный ствол дает больше яркости и контроля, но больше сопротивления, помогает игре в верхнем регистре. Широкий ствол дает более темный и глубокий тон, меньшее сопротивление.


Флейти Guo. Сопілки-файф Shining Piper - незамінний інструмент для початкового навчання.
12/10/2018 Flutes
Guo Flute

Майстер Джеффрі Гуо, власник однойменної компанії, створив собі ім'я, розробляючи і випускаючи флейти з композитної пластмаси.
Першою його розробкою стала флейта Grenaditte з однойменного композитного матеріалу, легкого і щільного, як метал. Профіль головки цієї флейти повторює профіль бароково ї траверси; легкий корпус наближає тембр до звуку дерев'яних флейт.
Тим музикам, що віддають перевагу сучасному звуку, адресовани флейти New Voice. Ці інструменти випускаються в декількох варіантах кольору. Є можливість комбінувати тіло New Voice з головкою Grenaditte Executor.
В обох серіях New Voice і Grenaditte пропонуються флейти пікколо і тенор. Пікколо мають помірну ціну і теплий "дерев'яний" тембр. Флейти тенор гарні не тільки тембром - їх помірна вага, завдяки легкої композитної пластмасі, дозволяє користуватися інструментом навіть дітям.
Всі ці інструменти мають силіконові подушки, що забезпечують ідеальне прилягання. Установка цих подушок, на відміну від металевих флейт, стає можливою через абсолютну геометричну точність корпусу й механізму, що досягається завдяки методу лиття під високим тиском.
Юним флейтистам адресована серія "великих" флейт Tocco, що поставляється зі своїми власними головками і з "дорослими" головками New Voice.

Для малюків Guo виробляє сопілки-файф Shining Piper. Цей інструмент половинного розміру має спрощену аппликатуру, але голову і механіку, як у великих флейт. Концепція, механіка і матеріали так само досконалі, як і у великих флейт. Отвори на двох клапанах дозволяють відтворювати півтони, найменші флейтисти можуть використовувати заглушки. Варіація кольорів корпусу та інкрустації кристалами Swarovski роблять дизайн інструменту неповторним. Малюнок кішечки і флейтиста, обереги у вигляді дороговказно ї зірки і китайський ієрогліф "Говорити на одній мові" створять правильний настрій під час занять.


Що краще - блокфлейти Aulos чи Yamaha?
12/7/2018 Flutes
Aulos

Наша компанія вже років п'ять є дистриб'ютором Aulos. В останні пару років ми додали в свою лінійку якісні і популярні блокфлейти Yamaha, але Aulos має своїх відданих прихильників. 
Які пластмасові блокфлейти краще - Aulos чи Yamaha, можна дискутувати нескінченно (дивіться відео). В цілому звук Aulos визнається більш теплим і близьким до траверси.  
Для кращої ергономіки блокфлейти Aulos мають в комплекті упор для великого пальця.


Майстрові флейти Pearl Maesta: досконалість на дотик
11/25/2018 Soprano flutes
Pearl Flutes

Forum/f-md925-1.jpg Концертні флейти Maesta виготовляються повністю вручну на заводі компанії в Чибо, Японія. Ці інструменти побудовані без компромісів в ціні і об'єднують у собі весь досвід розробки флейт, накопичений майстрами Pearl за 50 років.
Корпус інструментів виконується зі срібла 925, 970 і сверхчистого срібла 997 проби, або з золота 14К і 18К. Кольця клапанів тягнутся зi трубки ствола для більш яскравого та відкритого тембру, або напаюються зверху для більш зібраного темного тону. Вибір матеріалу та способу виробництва колец дозволяє підібрати найбільш підходящий для музиканта тембр інструмента.
Полностью серебряная механіка, виготовлена ​​вручну, ідеально балансує вагу інструменту і стабілізує тон. Цілісна головна вісь механізму флейти, начиная від верхнього C, виключає бічний рух механізму клапанів при натисканні і робить роботу клапанів ідеально точної. Клапани французького стилю направляють натиск пальця музиканта в центр клапана і забезпечують найкраще прикриття клапана подушки тонального отвору при закритті клапана. Безштифтовий механізм кріплення пружин власної розробки дозволяє уникнути корозії пружин, звичайної при традиційному кріпленні.
Флейти Maesta пропонуються з головками Forte, Vivo і Vivace. Найпопулярніша головка Forte має яркий і навіть гострий, потужний тон, великий амбушюр і найменший опір. Головка Vivo дає більше опору і керованості, та більше тембру. Головка Vivace об'єднує переваги Vivo і Forte, пропонуючи точний вибір  керованості та тембру.

В наличии є наступні інструменти Pearl Maesta:
F-MD970RBEOF виконана із срібла Pristine 970 проби, більш чистого, ніж стандартний Sterling 925 проби. Має найпопулярніший варіант механіки - не в лінію з відкритими клапанами, ми-механікою і си-коленом. Тональні отвори тягнені.
F-MD997RBEOF виготовлена з надчистого срібла 997 проби и повторює останні властивості попередньої моделі.
F-MS997RBEOF, також виготовлена ​​зi срібла 997 проби, відрізняється напаяними кільцями тональних отворів.
PF-9841RBEI виконана з розового золота 14K і має напаяні кільця тональних отворів. Механіка з резонаторами і си-коліном пропонує рідкісну комбінацію мі-механіки і соль в лінію.
Усі флейти Maesta мають сертифікат, комплект аксесуарів, утеплений чехол і футляр французького стилю з горіхового дерева.
Для точного вибору ідеального тона ми пропонуємо головки Forte і Vivace 925, 958, 970 проби. Для серйозного апгрейда срібляного інструменту ви можете скористатися золотою головою Vivo/30-31 або Forte/30-97. При придбанні флейт заміна голови пропонується абсолютно безкоштовно або з доплатою різниці в ціні.
Зв'яжіться з нами, щоб узгодити тестування флейт Maesta і дізнатися можливу знижку!


Наш новий постачальник компанія Legends Brass
11/2/2018 Legends

Американська компанія Legends Brass заснована в 2010 році з метою запропонувати найкращі доступні трубні мундштуки.
Legends Brass пропонує багато моделей оригінального дизайну, недоступного від інших постачальників. Деякі моделі є іменними, на них грають відомі професійні музиканти.
Інші моделі, наприклад, з серії "Зал легенд", були створені за допомогою сканування старовинних мундштуків і були скопійовані з використанням технології CNC. Тепер ці мундштуки краще підходять для гри і сумісні з інструментами, ніж під час свого створення. Гасло компанії "Ми не копіюємо колесо. Ми даємо колесу крила".
Перша поставка мундштуків Legends Brass планується на кінець грудня-початок січня. При твердому сплаченому попередньому замовленні ціна буде така ж, як вказана на сайті виробника https://legendsbrass.com/. Витрати з доставки ми візьмемо на себе.
https://legendsbrass.com/


Приймаються заявки на флейту Cantabile Special F-CD970RBE/RGY/F
10/9/2018 Soprano flutes
Pearl Flutes
Флейта Pearl Cantabile Special F-CD970RBE/RGY/F

Forum/cd970rbergy-13.jpg Pearl Flutes оголосили про випуск обмеженим тиражем моделі Cantabile Special F-CD970RBE/RGY/F. Для Європи пропонується всього шість інструментів.
Флейти Cantabile від Pearl виробляються в Японії на фабриці Pearl в Чібо повністю вручну. Корпус і механіка флейти виконуються зі срібла Sterling AG925 або Britannia AG958, тональні отвори тягнені.
Для F-CD970RBE/RGY/F використано більш чисте срібло Pristine AG970, зазвичай доступне тільки для флейт Maesta. Срібний корпус флейти покритий рожевим золотом 18K, і це дає не тільки притаманний золоту теплий відтінок тембру, але й позбавляє музиканта від титанічних зусиль по догляду за сріблом, що легко темніє.
Флейта оснащена головкою FORTE, що має потужний і відкритий сольний тембр.
Для тих, хто не хоче чекати, в наявності є кілька готових інструментів Cantabile і Maesta.
Крім концертних інструментів, завжди в наявності учнівські флейти серії Quantz і професійні флейти Dolce і Elegante.


Зустріч з директором майстерні Akord Kvint
9/12/2018 Violins and cellos
Akord Kvint

Forum/ak2018mua.png Під час і на території музичного ярмарку 11 жовтня з 11.00 до 12.00 пройде зустріч зі скрипковим майстром, директором і власником майстерні Akord Kvint, Чехія, Йозефом Холишем. 
Ми запрошуємо на цю зустріч музикантів, учнів і викладачів по класах скрипки та віолончелі. Ви побачите, що немає потреби жертвувати якістю при покупці інструментів розумної ціни. 

Філософія Akord Kvint полягає в тому, що скрипки і віолончелі не повинні вироблятися серійно, щоб мати доступну ціну. 

Інструменти робляться так, щоб не тільки бути схожими зовні, але і звучати як скрипка чи віолончель; і для того, щоб запропонувати той звук і зручність гри, які вчитель, учень, батьки і музиканти чекають від них.


Зустрінемося на Музичному Ярмарку!
9/12/2018
Forum/banner-ymia-2018.jpg 11–13 жовтня в Експоцентрі «АККО Інтернешнл» (м. Київ, пр. Перемоги, 40б) відбудеться провідна музична виставка України. Наша компанія знову приймає в ній участь. Наш стенд в цьому році стає ще більше, щоб показати вам вже відомі і нові інструменти наших постачальників. 
Ми покажемо вам гітари Jose Ramirez, Tokai, D'Angelico, струни Hannabach, Savarez, Dogal, Magma и Medina Artigas, механіку Gotoh. 

За скрипкової тематиці будуть представлені скрипки і віолончелі Gliga, Harald Lorenz и Artemis, кейси Artemis, змички Atelier Saldo, Coda Bow и Artemis, струни Pirastro, Thomastik, Dogal, каніфоль Pirastro и Melos. 

Духовики зможуть оцінити труби Stomvi, саксофони Yanagisawa, кларнети Buffet Crampon и Uebel, тростини Rigotti, мундштуки Woodstone, Aizen и Pomarico. 

Відвідайте нашу експозицію на Музичному Ярмарку 2018!


фірма Besson
9/11/2018 Brass wind instruments
Besson

Forum/be2052-1-0.jpg Марка Бессон була створена в Парижі в 1837 році в Густавом-Огюстом Бессоном (1820-1874),  геній в акустичній науці.   Його новий корнет призвело музикантів переосмислити  цей інструмент по новому, його ідеї продовжують працювати донині.  Його інструменти прославилися по всій Європі,  на його рахунку більше п'ятдесяти видів сімейства мідних духових.
В 1858 році,  після довгих  юридичних суперечок з Аддополем Саксом,  Густав-Огуст Бессон покинув  Париж,  щоб побудувати фабрику в Лондоні. Бессон продовжив виробництво в Парижі та в Лондоні, маючи також склади у Брюсселі,  Шарлеруа,  Мадриді та Барселоні.  Після смерті Густава-Огюста в 1880 році французька компанія змінила ім'я, стала Фонтен-Бессон, ім'я Бессон залишилося в Англії .  До кінця XIX століття Лондонська фабрика Бессон випустила цілий ряд мідних інструментів за один тиждень, на ньому було зайнято 131 співробітник.  В 1940 році фабрика була придбана музичним видавництвом Boosey & Hawkes.  Бессон став провідною маркою еуфоніумів,  корнетів,  теноров, баритонів і туб.
В 2006 році Besson стає частиною всесвітньо відомого музичного пренду Buffet Group.  Виробництво професійних інструментів переноситься в Німеччину та Францію.


Валторни Gebr.Alexander
9/5/2018 French horns
Gebr.Alexander

Forum/107.jpg Франц Амброз Александер, майстер по музичним інструментам родом з французьких гугенотів, переїхав в Майнц на Рейні в 1782 році. І тепер, 230 років потому, компанія Gebr.Alexander досі належить і управляється його нащадками. Gebr.Alexander використовує три різновиди сплаву. Жовта латунь, що складається з 70% міді і 30% цинку, має жовтий колір з зеленуватим відтінком. Золота латунь складається з 85% міді і 15% цинку має червонуватий відтінок. Мідно-нікелевий сплав «нойзільбер», схожий на срібло.
Валторни Gebr.Alexander мають стрій 443 Гц в стандартній позиції (з рукою в раструбі). Найкращий стрій гарантується при використанні стандартного мундштука Gebr.Alexander. Всі настроювальні і кронові слайди зроблені трохи коротше теоретично необхідного, і повинні бути трохи висунуті для гри в звичайних умовах. Це дозволяє налаштувати інструмент для будь-яких погодних умов. Натискання клапанів знижує тон на тон, півтон і малу терцію, за винятком валторн французького ладу, де третій клапан знижує звук на цілий тон. 
Валторни Gebr.Alexander постачаються тільки по передплаті.


Навушники Hi-Res Audio JVC ексклюзивно в нашій крамницi
8/31/2018 Musician headphones
JVC

Forum/hiresaudio2018.jpg Компанія JVC займається виробництвом високоякісної аудіотехніки з моменту свого створення - вже близько 80 років. Її техніка обладнана власним неповторним звуковим стилем - комфортним, з чуть пригладженими верхними частотами і підчеркнутим мідбасом. Головна складова цього стилю - зібраність і точність, детальність і природність звукової картинки.
У розробці топовых моделей навушникiв JVC застосувала всі свої здобудки. Це 24-бітова передискретизація K2 для деталізації звуку при використанні Bluetooth. Це використання нових матеріалів типу карбоновій нанотрубки, та традиційних металів та деревини при створенні корпусу та мембрани навушників.
Нам вдалося зібрати вражаючу колекцію навушників JVC, включаючи моделі, ексклюзивні для японського ринку. Из свежого находження - серія навушників з Bluetooth, включаючи HA-S70BT і HA-S90BN. Серія навушникiв WOOD з дерев'яним корпусом і мембраною HA-SW01, HA-SW02, HA-FX750, HA-FW01, HA-FW03, HA-FW7-B, HA-FW7-T, HA-FW7-W. Навушники Signa HA-SS01 і HA-SS02. Solidege HA-FD7-A, HA-FD7-B, HA-FD7-H і HA-FD7-T. І, нарешті, топова модель XX Extreme Explosive HA-FX99X-B.
До кінця вересня очікується поступлення моніторних навушників HA-MX100-Z і Solidege HA-SD7-A, HA-SD7-B, HA-SD7-H.


Вітаємо з Днем Незалежності! Слава Україні!
8/24/2018
Forum/ukraine2018.jpg У зв'язку зі святом 24-26 серпня наша крамниця закрита. Однак наш сайт працює, і на всі покупки, зроблені в ці дні в інтернет-крамницi, надається знижка 10%!


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   >>  Page 1 of 23