www.codamusic.ua
+380 67 553 6820
Sign in to use full site functionality.
Sign In
Order
Saxophones
Catalogue
Saxophone made in Japan
Discounted items
Special offers
News
Вітаємо з Новим Роком і Різдвом!:...
Концерт live Сісіка Стіва, для тих...
Режим роботи на час карантину...
Вітаємо з Різдвом і Новим Роком!:...
Відвідайте нашу виставку...
Виставка флейт 25-26 липня: 25-26...
Компанія Selmer представляє новий...
Most popular
Flutes
Forum
Events
New models
Hora A100-15.54/29/2019
Hora M1080E4/29/2019
Hora B110-1/104/29/2019
Hora A400-15.54/29/2019
Hora B100-1/104/29/2019
Hora W11764/29/2019
Hora Z11774/29/2019
Information
Большая картинка Stomvi Titan.TP5122
Большая картинка Stomvi Titan.TP5010
Большая картинка Stomvi Titan.5895
Большая картинка Ramirez Sencillo-A
Большая картинка PearlDrums MJ-306T
Большая картинка Yamaha ZS78310
Большая картинка Yamaha ZS78290Message to admin

Submit     Cancel


If you have found a text mistake, select it and press Ctrl+Enter

News of www.codamusic.uasort filter
Вітаємо з Новим Роком і Різдвом!
12/30/2020
Вітаємо наших покупців і партнерів з наступним Новим роком та  Різдвом!
Бажаємо щастя і удачі!


Концерт live Сісіка Стіва, для тих хто на карантині.
4/4/2020
У зв'язку зі скасуванням живих концертів Сісік Стів (Seasick Steve) грає онлайн.


Режим роботи на час карантину через COVID-19
3/26/2020
У зв'язку з карантином через COVID-19 наша компанія виконує відвантаження та відправлення два рази в тиждень. Візити в офіс для тестування і покупки можливі за попереднім погодженням. Телефон, електронна пошта, форум на сайті і чат в Фейсбуці доступні в звичайному робочому режимі.


Вітаємо з Різдвом і Новим Роком!
12/23/2019
Ми вітаємо всіх наших покупців і партнерів з наступаючим Різдвом та Новим роком! Бажаємо щастя і удачі!

Наш офіс відкритий весь день 23-24, 26-27 грудня, 2-3, 8-11 січня і далі за звичним графіком. Вихідні дні 25, 29-31 грудня, 1, 4-5 і 6-7 січня. 28 грудня ми працюємо тільки до 15.00.

Всіх покупців з 23 грудня по 11 січня чекають знижки та подарунки!


Відвідайте нашу виставку саксофонів в Київській консерваторії 18-19 листопада і отримаєте знижку 10%!
11/15/2019 Saxophones

18 і 19 листопада в НМАУ імені Чайковського відбудеться фестиваль «BRAVO, SAX!”. Фестиваль приурочено до 105-ї річниці від дня заснування Київській консерваторії, а також з нагоди 30-річчя від дня відкриття класу саксофона Заслуженим артистом України Юрієм Василевичем. У фестивалі беруть участь саксофоністи із Франції, Польщі, Сербії, Китаю та усіх куточків України. Відбудуться майстер-класи та концерти відомих саксофоністів України та зарубіжжя, виступить Київський квартет саксофоністів, Національний Президентський оркестр України, Камерный оркестр НМАУ під керівництвом Игоря Андриевського. Засновник та автор ідеї фестивалю заслужений артист України, в.о. Професора НМАУ імені Чайковського Михайло Мимрик.
Наша компанія в рамках фестивалю проводить в стінах консерваторії виставку саксофонів Yanagisawa і Aizen, мундштуків і лігатур Woodstone, Theo Wanne, Yanagisawa, Aizen, тростин Rigotti та інших тематичних аксесуарів. В час виставки ми пропонуємо спеціальну знижку 10% на саксофони і аксесуари до них. Для тих, хто побажає придбати що-небудь трохи пізніше, ми пропонуємо спеціальні купони.


Виставка флейт 25-26 липня
7/21/2019 Flutes

Forum/all flutes.jpg 25-26 липня наша компанія проводить у своєму офісі виставку флейт і аксессуаров для них.
Приїжджайте до нас і протестуйте професійні і учнівські флейти Pearl, флейти Aidis, учнівські флейти Aidis. Спробуйте головки Mateki, Pearl Forza з срібла, з золотими або дерев'яними губками. Познакомьтесь з пикколо Pearl і Artemis. Будьте першим, хто побачить флейти з механікою для самих маленьких Guo Fife+.

Любителям блокфлейт ми пропонуємо інструменти немецкої компанії Mollenhauer і японські Aulos. Приїжджайте і пробуйте!

Вперше ми представляємо опори до флейт GelRest. Зрозуміло, в наявності цілий ряд корисних аксесуарів і деталей - набори подушек і пружин, салфетки, шомполи, сумки.

Во время виставцi та увесь тиждень перед ней мы пропонуємо знижку 10% на всі покупки товарiв флейтовой тематицi. Профессийним музикантам і викладачам ми пропонуємо накопичувальну систему знижок.

Якщо вас зацікавив якийсь інструмент, просим заранее повідомити про це, ми позаботимся про його наявність.


Компанія Selmer представляє новий мундштук для альт-саксофона Claude Delangle
4/28/2019 Alto saxophone mouthpiece
Henry Selmer Paris

Forum/delangle.jpg Новий мундштук, створений у співпраці з Клодом Деланглем, виготовлено з двох видів матеріалу і має унікальні акустичні і тембральні карактерістікі.

Корпус мундштука виконано з традиційного ебоніту. Позолочене металеве кільце в дусі перших мундштуків Адольфа Сакса оточує ствол і дає щільний повнотілий звук. Камера мундшутка округла. Паща 1.65 мм, довжина площадки 24 мм.

Мундштуки доступні для замовлення з вересня 2019 року.


Stomvi на виставці у Франкфурті
4/21/2019 Brass wind instruments
Stomvi

Іспанська компанія Stomvi показала на виставці у Франкфурті в цьому році одну з найбільш докладних і цікавих експозицій. Колектив компанії вирішив довести, що марка Stomvi це не тільки труби, але і валторни та тромбони.

Крім першої і найпопулярнішої подвійний тенорової валторни Titan Cinco, зробленої за моделлю Kruspe, тепер випускається Titan Seis по моделі Geyer та бюджетна Elite по моделі Geyer-Knopf. Для більш високого діапазону пропонується альтова подвійна валторна Titan Siete. Всi валторни поставляються зі знімним розтрубом і в повному комплекті. Валторни Elite виробляються з латуні з лаковим покриттям або без нього. Валторни Titan мають розтруб Bellflex, зі золотої латуні або міді, лакове або срібне покриття за бажанням замовника.

Лінійка тромбонів Stomvi отримала кілька поповнень. Тенорові тромбони Titan тепер випускаються з незнімним розтрубом або зі знімним розтрубом на одному або на двох гвинтах. Джазовий тромбон пропонується без квартвентіля і зі зменшеною мензурой. Крім вже заявленого альтового тромбона в ладі мі-бемоль з'явився альтовий тромбон з квартвентілем для ладу сі-бемоль. У професійної бюджетної категорії Elite тепер запропоновано не лише тенор, а й басовий тромбон з незнімним розтрубом. Зрозуміло, пропонуються лакове або срібне покриття й розтруб з Bellflex, золотий латуні або міді.

Четирехпомповi труби Stomvi, випущені кілька років тому, були зустрінуті музикантами з великим інтересом. 

Додаткова крона розширює діапазон інструменту, полегшує виконання складних пасажів і робить тембр більш округлим і зібраним. Stomvi розвиває успіх і випускає четирехпомпові флюгельгорн і корнет. Корнети пропонуються не тільки в ладу сі-бемоль і мі-бемоль, а й в інших варіантах аж до пікколо. Тепер музикант може віддати перевагу тембру і відчуттю корнету для партій, раніше доступних тільки для труби.

Ще одне цікаве поповнення в лінійці Stomvi це сурдіна Upmute. Сурдина для навчання на отворі для повітря має звуковий фільтр за технологією Upsound, який формує природний опір і стабілізуює звуковидобування музиканта.


На виставці Frankfurt Musikmesse Arcus презентував серію ювілейних смичків
4/16/2019 Violins and cellos
Arcus Bernd Müsing

Forum/29anni.jpg Минуло 20 років з тих пір, як компанія Arcus під керівництвом Бернда Мюзінга зробила свій перший смичок. Перша партія була презентована на такий же виставці у Франкфурті в 1999 році і зустріла великий успіх як у дилерів з Японії і США, так і у професійних музикантів. З тих пір тисячі музикантів завдяки смичкам Arcus зробили свою гру більш комфортною і барвистою.

Щоб відзначити ювілей, компанія розробила серію смичків для скрипки, альта і віолончелі. Планується випуск всього лише 80 смичків. Колодочки ювілейних смичків прикрашені золотим і срібним кільцями. Крім того, їх відрізняє позолочена пластинка на кінцi смичка, позолочена обмотка і золотиста смужка на обрамленні колодочки. Властивості тростини ювілейних смичків ті ж, що і у серії P з легким зрушенням в бік більшої гнучкості.

Чверть смичків ювілейної серії вже продана. Ювілейні змички Arcus ми поставляємо на замовлення, ціна пропонується за запитом.


Buffet Crampon приєднує Parmenon, останнього незалежного виробника флейт у Франції.
4/8/2019 Parmenon

Після придбання в 2016 році ключового виробника в індустрії флейт Powell Flutes, Buffet Crampon купує Parmenon, чиї розробки і репутація розширять експертизу групи на флейтовому ринку.
Компанія Parmenon створена в Орлеані в 1970-х Мішелем Парменоном і зарекомендувала себе серед музикантів завдяки якості свого ремесла і знань своїх майстрів. Компанія є останнім виробником флейт у Франції і має звання Entreprise du Patrimoine Vivant. Її репутація заснована на впізнавано ї французької марці, багатому французькому стилі, персоналізовано ї якостi та патентованих розробках Made in France.
У час, що вимагає максимальної персоналізації і відгуку на особливі запити по ергономіці і акустиці, Buffet Crampon потребує підтримки майстрів Parmenon. Крім власного виробництва, Parmenon стане технічним центром Powell Flutes в Європі. Майстерня і крамниця Parmenon залишаться в Орлеані, а його майстри, які є викладачами ITEMM, продовжать готувати наступне покоління технічних фахівців флейтового ремесла.


Навушникам JVC WOOD вже 10 років!
3/29/2019 Musician headphones
JVC

У 2008 році компанія JVC створила перші навушники, не тільки корпуси яких, але і мембрана був виконано з дерева. Використання природного матеріалу з нерівномірною структурою прибирає власні резонанси корпусу і діафрагми і дає детальний звук зі швидкою атакою. Живий матеріал додає теплу природну компресію.


Компанія Buffet Group купує Rigoutat
1/29/2019 Rigoutat

Forum/rigoutat.jpg Группа Buffet оголосила про придбання французького виробника гобоїв і англійських рожків Rigoutat.
"Це захоплююче мати можливість розробляти обидві бренди, кожна зі своєю особистістю і акустичною територією, у той час поєднуючи свої сильні сторони і знания, щоб забезпечити музикантів рішеннями, побудованими на більшій і сильнішій основі",- говорить Жером Перрод, генеральний директор групи Buffet Crampon.   
Філіп Ріготат, генеральний директор і власник Rigoutat Paris,«радий знайти в Buffet Crampon ідеального партнера, який буде продовжувати історію Rigoutat, забезпечуючи його майбутнє».  
Він буде безпосередньо  керувати новим відділенням Buffet Group - Rigoutat Paris Oboe Department. Особливо він буде відповідати за дослідження і розробки, якість, а також важливі відносини з музикантами.
Це придбання підтверджує бажання Buffet Crampon збільшити свою присутність у сегменті гобоїв і англійських рожків та отримати більше визнання на міжнародному ринку.


Графік роботи у святкові дні
12/30/2018
Forum/2019-1.jpg Вітаємо Вас із наступними святами та звертаємо увагу на графік роботи офісу у святкові дні:
30-31 грудня 2018 року та 1-2 січня 2019 року - вихідні дні
3-4 січня 2019 року офіс буде працювати у звичному режимі, з 9:00 до 18:00
5-7 січня 2019 року - вихідні дні.


Ідеї корисних новорічних подарунків
12/16/2018
Ви шукаєте недорогі і класні подарунки до Нового року та Різдва? Бінго, ви на місці. Вони у нас є!

Купівля струн та інших аксесуарів буде корисним подарунком для будь-якого музиканта, аматора або професіонала.

Наш магазин пропонує все для того, щоб ви могли насолоджуватися музикою і в якості творця, і в якості слухача. У нас ви можете знайти майже будь-які музичні інструменти. З ними ви можете створити домашній ансамбль, рок-групу або симфонічний оркестр. У нашому асортименті є безліч приємних і корисних дрібниць, які стануть відмінним подарунком для музиканта. 
Найменшим дітям ми пропонуємо блокфлейти японського виробництва Aulos, які можуть стати недорогим подарунком і пробудити інтерес до музики. Заняття музикою дуже корисні для дітей, вони розвивають математичні здібності, дрібну моторику і виховують почуття прекрасного. Розучіть з дитиною різдвяну пісеньку, і ви побачите, наскільки важливим є для дитини перший публічний успіх. 

Для музичної освіти школярів ми пропонуємо обирати інструменти, що застосовуються в ансамблях та оркестрах - скрипки і віолончелі, флейти, кларнети і труби. Освоївши перший інструмент, дитина може при наявності інтересу вивчати подібні по техніки гри - гітару і саксофон. Гра в оркестрі і ансамблі з дітьми більш старшого віку і дорослими допомагає комунікації і розвитку дитини. 

Якісний інструмент є важливою передумовою творчого успіху - він легкий у грі і має тонку нюансировку та широку динаміку. Ми пропонуємо інструменти провідних світових виробників в різних цінових категоріях. 
Перемагайте в шкільних музичних конкурсах і рок-битвах з гітарами Tokai! Репліки les paul, stratokaster і telecaster від славнозвісної японської компанії поєднують класичний дизайн і чудову музикальність, якість виготовлення та розумність ціни. 
В цьому році ми додали в свою лінійку культові тінвістли Clarke, без яких неможливо уявити народну англійську і кельтську музику. Це прекрасний подарунок для підлітків, які захоплюються фентезі Толкієна.

Якщо ж ви або адресат подарунка не музикант, а слухач, погляньте на навушники JVC. На ексклюзивній основі ми пропонуємо широкий вибір від недорогих вкладишів до висококласних навушників Hi-Res серій WOOD і Solidege. На покупку других і кожних наступних навушників ми даємо знижку 20%.


Флейти Guo. Сопілки-файф Shining Piper - незамінний інструмент для початкового навчання.
12/10/2018 Flutes
Guo Flute

Майстер Джеффрі Гуо, власник однойменної компанії, створив собі ім'я, розробляючи і випускаючи флейти з композитної пластмаси.
Першою його розробкою стала флейта Grenaditte з однойменного композитного матеріалу, легкого і щільного, як метал. Профіль головки цієї флейти повторює профіль бароково ї траверси; легкий корпус наближає тембр до звуку дерев'яних флейт.
Тим музикам, що віддають перевагу сучасному звуку, адресовани флейти New Voice. Ці інструменти випускаються в декількох варіантах кольору. Є можливість комбінувати тіло New Voice з головкою Grenaditte Executor.
В обох серіях New Voice і Grenaditte пропонуються флейти пікколо і тенор. Пікколо мають помірну ціну і теплий "дерев'яний" тембр. Флейти тенор гарні не тільки тембром - їх помірна вага, завдяки легкої композитної пластмасі, дозволяє користуватися інструментом навіть дітям.
Всі ці інструменти мають силіконові подушки, що забезпечують ідеальне прилягання. Установка цих подушок, на відміну від металевих флейт, стає можливою через абсолютну геометричну точність корпусу й механізму, що досягається завдяки методу лиття під високим тиском.
Юним флейтистам адресована серія "великих" флейт Tocco, що поставляється зі своїми власними головками і з "дорослими" головками New Voice.

Для малюків Guo виробляє сопілки-файф Shining Piper. Цей інструмент половинного розміру має спрощену аппликатуру, але голову і механіку, як у великих флейт. Концепція, механіка і матеріали так само досконалі, як і у великих флейт. Отвори на двох клапанах дозволяють відтворювати півтони, найменші флейтисти можуть використовувати заглушки. Варіація кольорів корпусу та інкрустації кристалами Swarovski роблять дизайн інструменту неповторним. Малюнок кішечки і флейтиста, обереги у вигляді дороговказно ї зірки і китайський ієрогліф "Говорити на одній мові" створять правильний настрій під час занять.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   >>  Page 1 of 21